Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa

Mazurska przyroda oraz klimat, jaki tam panuje sprzyjają relaksowi i wyciszeniu. Najlepszym miejscem do tego będzie hotelowe Spa, którym dysponuje Robert’s Port Lake Resort & Spa.

W jednym z siedmiu gabinetów można będzie zaznać relaksu na najwyższym poziomie. Gośćmi zajmie się wykwalifikowana kadra terapeutów oraz kosmetologów. Warto od czasu do czasu wprowadzić swój umysł oraz ciało w stan błogiego relaksu. Będzie to możliwe dzięki niezwykłym zabiegom na twarz i całe ciało, jakie oferuje to Spa.

Goście mogą skorzystać z serii zabiegów odbywających się w jednym z dwóch gabinetów, a także z pielęgnacyjnych zabiegów na ciało z wykorzystaniem sauny parowej, chromoterapii oraz aromaterapii. Do dyspozycji są również gabinety manicure i pedicure. Zabiegi te odbywają się na masujących fotelach, które zapewnią prawdziwe odprężenie dla kręgosłupa.

Dla wymagających gości została przygotowana strefa VIP SPA, która obejmuje:

    • pokój masażu podwójnego,
  • pokój kąpielowy – kąpiele przy świecach z zastosowaniem aromaterapii.

Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa dysponuje również strefą relaksu, która obejmuje:

    • basen wyposażony w różnego rodzaju masaże wodne,
    • jacuzzi,
  • saunę: turecką, infrared, fińską.

Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa znajduje się w popularnej miejscowości Mikołajki. Dysponuje 3 luksusowymi apartamentami, 6 pokojami o podwyższonym standardzie, 17 pokojami typu studio, 9 pokojami trzyosobowymi, 98 pokojami dwuosobowymi oraz 8 pokojami jednoosobowymi. Pokoje wyposażone są m.in. w klimatyzację, lodówkę, telewizor, łącze internetowe. Apartamenty składają się z pokoju wypoczynkowego i sypialni o łącznej powierzchni 60 m2 oraz z dwóch łazienek z prysznicem oraz toaletą. Gwarantuje to komfortowy wypoczynek w pięknym miejscu.

Dane Hotelu Spa

HOTEL ROBERT’S PORT **** Lake Resort & SPA

strona www –> Hotel-Port.pl

recepcja@hotel-port.pl

Stare Sady 4,

11-730 Mikołajki

Telefon kontaktowy: + 48 87 429 84 00,