Leda SPA****

Nadmorski klimat zawsze sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Najlepiej jednak robić to w profesjonalnym i specjalnie do tego celu stworzonym miejscu. SPA Leda w Kołobrzegu to znakomite miejsce, stworzone po to, aby zadbać o ciało i pozytywną energię gości. Panująca tu atmosfera sprzyja wyciszeniu i pełnemu relaksowi. Można będzie poczuć się tu naprawdę wyjątkowo, dzięki kojącej muzyce, wysokiej jakości kosmetykom i zapachowi ziół, który będzie towarzyszył podczas szerokiej gamy zabiegów. Wsłuchanie się w ciało i duszę będzie tu jak najbardziej możliwe.

SPA Leda przygotowała szereg zabiegów na twarz, ciało, dłonie, stopy. Można skorzystać z aromatycznych kąpieli, a także wielu innych zabiegów, które będą miały na celu odprężyć i zrelaksować ciało. Można będzie poczuć się jak nowo narodzony. SPA oferuje oczywiście rytuały ajurwedyjskie, pomagające przywrócić siły witalne, a także oczyszczające organizm. Wszystkie zabiegi proponowane w tym miejscu są wykonywane przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków.

Oprócz zabiegów SPA, na terenie Hotelu Leda można skorzystać z zajęć fitness, które pomogą zadbać o właściwą kondycję ciała. Jak wiadomo sport dodaje energii. Wzmocnienie sił witalnych będzie więc jak najbardziej możliwe. Po intensywnym wysiłku, można będzie zrelaksować się w saunie suchej, Infrasaunie lub łaźni parowej. Finalnym efektem odprężenia może być wspaniały wypoczynek w jednym z dwóch jacuzzi, a także niezapomniane chwile spędzone na basenie o wymiarach 7×13 cm i głębokości 145 cm. Dodatkową atrakcją na terenie hotelu jest grota solna wypełniona solą z Morza Martwego. Powietrze znajdujące się w tym miejscu zawiera wiele ważnych składników odżywczych, czyli m.in. jod, potas i magnez.

Czterogwiazdkowy Hotel Leda jest nowoczesnym obiektem znajdującym się w Kołobrzegu. Powstał w 2009 roku. Znajduje się zaledwie 200 m od morza. Zaletą obiektu jest lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Do wyboru jest jeden z 76 pokoi, w których panuje wspaniała atmosfera. Atrakcją dla gości hotelu będzie znajdujący się na jego dachu taras wypoczynkowy. Dostępne są tam leżaki, na których można będzie się rozłożyć, aby skorzystać z kąpieli słonecznej. Relaks i wypoczynek w tym miejscu będzie jak najbardziej możliwy. Dla dzieci hotel przygotował kącik zabaw znajdujący się przy Instytucje Spa. Kraina zabaw i gier będzie na pewno atrakcyjna dla każdego malucha.

Dane Spa

strona www –> Hotel Leda Spa Kołobrzeg

ul. Kasprowicza 23

78-100 Kołobrzeg
777-296-28-43

Tel. +48 94 351 39 00
Mobile: +48 728 922 086
Fax +48 94 351 39 01