Masaże – doskonałe odprężenie

Spa to miejsce, w którym możemy się zrelaksować, odpocząć od trudów codzienności i zregenerować siły. Bogata oferta aktywności i zabiegów pozwala gościom na efektywne wykorzystanie czasu. Spośród wielu dostępnych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych oraz dla zdrowia i urody, na ważnym miejscu znajdują się różnego typu masaże.

Masaż na skołatane nerwy

Pozytywnych skutków masaży nie trzeba długo szukać i przedstawiać. Praktycznie każdy rodzaj masażu przynosi korzyści zarówno dla zdrowia, jak i urody. Masaże pomagają zwalczać negatywne skutki stresu na nasz organizm, pozwalając zmniejszyć uciążliwe objawy nerwic i przyjemnie uspokajając. Liczne warianty masaży wyszczuplających pomagają walczyć z niepożądaną tkanka tłuszczową, usprawniając drenaż limfatyczny i pobudzając komórki do lepszej pracy. Masaż owocowy czy inny, dowolny masaż relaksacyjny, to najlepszy sposób na zrelaksowanie ciała po ciężkim dniu. Masaż w serii zabiegów zdaje się być w pełni trafionym sposobem na długo wyczekiwany urlop.

Rodzaje masaży w Spa

Popularne typy masaży dostępne w ofercie Spa, to zabiegi takie jak:
masaż relaksacyjny na ciepłych i gorących olejkach, masaż ciepłą czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny świecą, masaż relaksacyjny stóp, masaż stóp z elementami refleksologii, masaż relaksacyjny twarzy, masaż twarzy, szyi i dekoltu, neuromasaż twarzy i głowy, masaż antycellulitowy, masaże wyszczuplające, peeling ciała (wraz z aplikacją balsamu odżywczego), peeling ciała wraz z masażem, peeling z maską i masażem, termoaktywny zabieg wyszczuplający z retinolem (brzuch, uda i pośladki lub dowolnej, wybranej partii ciała), peeling ciała czekoladowy, połączony z masażem ciała oraz masażem twarzy i stóp, peeling ciała owocowy, połączony z masażem ciała na ciepłym olejku oraz masażem stóp lub twarzy, peeling cukrowy, połączony z masażem ciała na gorącym olejku oraz masażem twarzy, peeling ciała owocowy oraz maska odżywcza na całe ciało, masaż antystresowy, masaż sportowy, masaż leczniczy, masaż leczniczy pleców.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Część masaży jest skierowana przede wszystkim do osób poszukujących relaksu i odprężenia. Jednak tylko pozornie nie mają one głębszego znaczenia – masaż wykonywany czekoladą ma również zbawienny wpływ na nasze ciało, jego jędrność i gładkość. Dlatego nawet jeśli nie szukamy masażu który pomoże nam rozwiązać problemy z bólem mięśni i stawów, możemy zdecydować się na smakowity zabieg z owocami czy pachnącymi olejkami. Warto sprawić sobie przyjemność, nawet kiedy szukamy specjalistycznych zabiegów! Warto skonsultować się wcześniej z profesjonalistą, który odpowiednio dobierze zabieg do naszych oczekiwań i dolegliwości. Wówczas z pewnością będziemy zadowoleni z wybranego przez nas masażu.